top of page

Konverentsi otseülekanne

Miks sa ei taha enam kunagi teistesse kanalitesse striimida - ehk hübriidlahendus konverentsidele?

Hübriidkonverents on ideaalne võimalus kaasata oma sündmusele esinejaid ja osalejaid mistahes maailmaotsast. Hästi korraldatud hübriidkonverents on kui teleshow, kus online vaatajatele tuuakse ekraanile kätte ka vahepalad, mitte vaid lavaprogramm. Ehk hübriidkonverents on konverentsist saab osa võtta  füüsiliselt kohapeal, aga ka interneti vahendusel. Veebis osalejatel säilib võimalus suhelda teiste vaatajatega läbi chati funktsiooni, ning loomulikult on võimalikud ka paralleelsessioonid. 

 

 

 

Pikaajalised kogemused ülekannete tootmisel

Television.ee platvormil viiakse iganädalaselt läbi üle kümne erineva suurema ja väiksema konverentsi ning usume, et otseülekanne ei pea olema miski, mis kliendile mureks on. See, kuidas see kõik töötab, ongi meie mure. Sina ütle vaid, millal, mis teemal ning kus ja kellele see konverents mõeldud on. 

Samuti saab meie abiga teha sündmusest aftermovie!

Otseülekanne on äge, kuid selles hetkes, mil see toimub. Sa korraldad üliägedat sündmust ja soovid kindlasti, et see saaks jäädvustatud kaasahaaravalt lühivideona? Seda videot saab ürituse järel saata kõigile osalejatele. Ühtlasi saab seda kasutada järgmise sarnase ürituse isutekitajana.

Räägi meile oma ideest

Võta meiega ühendust, et täpsustada, millega tegu ja kuidas saaksime abiks olla. Meile kirjutamine ei ole tellimus, vaid esialgne päring. 

Kirjuta meile

 • kus üritus/sündmus aset leiab,

 • mis on teie ootus sündmuse ülesvõtmisel,

 • kas soovite meie poolt täislahendust mis sisaldab, tehnikat ülekande/salvestuse tegemiseks seal hulgas valgus, heli, ekraanid esitluse näitamiseks, esitleja ekraan, helilahendus seal hulgas mikrofonid, kõlarid

 • või ainult mingit osa eelmisest punktist. 

Tehniline info

 • Toetame 25P, 30P, 50P ja 60P striime kõikides kvaliteetides.

 • Television.ee platvorm ei oma automaatkontrolle sinu poolt edastava sisu osas. 

 • Kõik striimid transkodeeritakse kuude erinevasse kvaliteeti ja kuna me teame, et video ilma kvaliteetse helita on vaid pildirida, siis oleme erilist rõhku pannud kvaliteetsele heliedastusele

  • Full HD (1920x1080p) - vaatajani jõuab imeilus 6mBit andmevooga videopilt koos kuni 320kBit andmevooga heliga mis võimaldab väga dünaamilist helikogemust audiofiilidele.

  • 720p (1280x720p) -  3mBit andmevooga videopilt koos  kuni 320kBit andmevooga stereoheliga

  • 480p (640x480p) - 1.5mBit andmevooga videopilt, telefonis on okei, aga suurelt ekraanilt ei vaataks, Aga heli on mahe 256kBit stereo, seega vaataja saab telefoni ühendada korraliku helisüsteemiga ja nautida kontserti.

  • 360p (480x360p) - 1mBit andmevooga videopilt koos 128kBit stereoheliga, saame aru küll, et see resolutsioon pole enam vaatamiseks, aga korralik 128 kBit stereoheli on ikka veel mäekõrguselt üle teistest avalikest striimiplatvormidest

  • 240p  (320x240p) - 0.6mBit andmevooga pilt koos 128kBit stereoheliga, kasutatakse väga kehva ühendusega võrkudes

  • 160p (284x160p) - 0.3mBit andmevooga pilt koos 128kBit stereoheliga, sest olgu ühenduse tõttu pilt kehv, aga heli peab olema hea.

   • Märkus, 01.04.2020 seisuga ei toeta Eestis ükski teine avalik striimiplatvorm nii kvaliteetset video ja heliedastust. 

   • Et tagada maksimaalne kvaliteet vaatajale, ei transkodeeri me kaadrisagedust, heli sample rate muudetakse automaatselt 48KHz peale, et see on toetatud kõikides seadmetes.​

 

See, et saad soovikorral oma otseülekannetelt ja salvestustelt raha teenida on meie teenuse tavaline osa :)

people-raising-their-hands-2078071_edited.jpg

Kui vajad konverentsi ülekannet, siis kirjuta meile kohe!

Ütle miks, kus ja millal sinu sündmus toimub?
S
iis on meil rohke
m infot, et sulle kõige sobivam teenus pakkuda!

päring

Proovi kohe!

Pakume oma aastatepikkuse kogemuse põhjal just sinule sobiliku lahenduse

Võta ühendust info@television.ee või helista +372 6162 826

Meie produktsioonipartnerid: 

theobvan.png
levira_logo_Pantone355.png
Stillframe_must.png
funTIME_regular_CMYC-01.png
bottom of page